راه اندازی ایمو با استفاده از Wifi و بدون دستگاه NVR  

مرحله اول:

در اولین گام راه اندازی دوربین مدار بسته ایمو ابتدا باید کابل پاور دوربین را وصل کنیم تا دوربین روشن شود. باید صبر کنید تا چراغ دوربین به رنگ سبز و در حالت چشمک زن قرار بگیرد.

مرحله دوم راه اندازی ایمو:

اکنون باید اپلیکیشن Imou Life  را نصب کرده و در آن  اکانت بسازید.

مرحله سوم:

اکنون باید دیتای گوشی را به وای فای محلی که دوربین را در آنجا می خواهید راه اندازی کنید وصل کنید و سپس نرم افزار را باز کرده و در بالای صفحه روی علامت + کلیک کنید و آیتم Scan QR Code رو انتخاب کرده و QR روی دوربین را با استفاده از گوشی اسکن کنید

مرحله چهارم راه اندازی ایمو:

به محض اسکن QR اپلیکیشن توانایی شناسایی دوربین را پیدا کرده و آن را تشخیص میدهد. حالا روی NEXT کلیک کنید و در صفحه بعد به آیتم هایی که به آن اشاره کرده دقت کنید و آنها را چک کنید. مجدد روی Next  کلیک کنید و آیتم join  را بزنید تا به شما لیستی از وای فای ها نشان دهد.در بین لیست اسم وای فایی که گوشی خود را به آن متصل کردید انتخاب کنید و پسورد آن را وارد کنید تا تایمری را به شما نشان دهد که نشان دهنده اضافه شدن دوربین شما به اپلیکیشن می باشد. به محض اضافه شدن دوربین؛ Device added successfully  نشان داده می شود.

مرحله پنجم:

در پایین صفحه در قسمت Time zone  ( منطقه زمانی) تهران را انتخاب کنید و Done را بزنید و در مرحله بعد مشخص کنید دوربین متعلق به Home / shop/ factory  می باشد مجدد روی Done  کنید و صفحه آخر Later  را انتخاب کنید تا تصویر دوربین شما در صفحه اول اپلیکیشن نمایش داده شود.

ویدئویی که در ادامه مشاهده می کنید آموزش نصب دوربین های برند ایمو است که توسط شرکت ایمو ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *