سوئیچ 9 پورت با 8 پورت PoE داهوا DH-PFS3009-8ET1GT-96
  • Port 1-8 :8 × RJ45 10/100M(PoE)
  • Port 9 :1 × RJ45 10/100/1000M(Uplink)
  • پشتیبانی از IEEE802.3، IEEE802.3u، IEEE802.3ab و IEEE802.3x
  • پشتیبانی پورت نارنجی از استاندارد Hi-PoE 60W
  • پشتیبانی Poe تا مسافت 250 متر
  • پورت آپلینک گیگابیتی
  • شرایط آب و هوایی جهت عملکرد مناسب: از 55°+ تا 10°-  و میزان رطوبت محیط از 5 تا 95 درصد
  • توان کل 96 وات
  • ظرفیت سوئیچینگ: 3.6Gbps
  • جدول مک آدرس: 2K
  • 2 سال گارانتی اصلی
واتس اپ
تلگرام
ایمیل
گارانتی و سلامت فیزیکی
نا موجود
📞 تماس بگیرید
نا موجود
مهلت تست 7 روز مهلت تست سلامت کالا
امکان تحویل سریع  در سراسر کشور
تضمین اصالت کالا بررسی و مقایسه قیمت
مشاوره پیش از خرید خرید مطمئن
پشتیبانی پس از فروش خرید مطمئن
ویژگی های محصول:
برند
منبع تغذیه
جنس بدنه
گارانتی
Hardware
Ethernet Port Port 1-8:8 × RJ45 10/100M(PoE)
PoE Budget Port 1≤ 60W(Hi-PoE), Port2-8 ≤30W, total≤96W
Power Consumption (static) 2.7W
Standards Compliance IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x
PoE Standard IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
PoE Pin Assignment PoE/Hi-PoE:1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Long Distance 250 m, 10 Mbps
PoE Management Support
Switching Capacity 3.6 Gbps
Packet Forwarding Rate 2.678 Mpps
Packet Buffer Memory 1 Mbit
MAC Table Size 2K
Flow Control Enable by default
Operating Humidity 5%–95%
Power Supply External power adpater: 53V DV
Thunderproof Common mode: 4kV
Differential mode: 2kV
ESD Air discharge: 8kV
Contact discharge: 6kV
Mounting Support desktop and wall mounting
Anti-theft Lock Hole Support
Operating Temperature -10°C to 55°C (14°F to 131°F)
Weight
Net weight: 0.47 kg (1.04 lb)
Box weight (with accessory): 1.28 kg (2.82 lb)
Protective box weight (with accessory): 10.98 kg
(24.21 lb)
Dimensions (W × D × H) 190 mm × 100 mm × 30 mm (7.48” × 3.94” × 0.9”)
Packaging Dimensions (W ×
D × H)
Packing box: 267 mm × 239 mm × 77 mm (10.51” ×
9.41” × 3.03”)
Protective box: 549 mm × 253 mm × 331 mm
(21.61”× 9.96” × 13.03”)